Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «Екогран» - молода, амбіційна Компанія з виробництва деревних гранул (пеллет).

Історія Компанії починається з 2008р.

У 2009-2010рр. проводилася поставка і монтаж технологічної лінії, будівельно-монтажні роботи. І виробники обладнання, і будівельно-монтажні організації є провідними в своїй сфері діяльності, що само по собі є запорукою якості виконаних робіт.

До серпня 2010р. всі будівельно-монтажні роботи були виконані в повному обсязі, повністю змонтована технологічна лінія.

З червня 2010р. проводився підбір та практичне навчання персоналу, пуско-налагоджувальні роботи, автоматизація технологічної лінії, пробні пуски як окремих вузлів і агрегатів, так і всієї технологічної лінії.

Завдяки спільним зусиллям колективу підприємства, постачальників обладнання технологічної лінії та підрядних організацій 1 грудня 2010р. технологічна лінія з виробництва гранул була запущена.

Проектна продуктивність технологічної лінії становить 7 т / год, річний обсяг виробництва - 50 тис.тонн.

На сьогоднішній день ТОВ «Екогран» співпрацює як з внутрішніми споживачами, так і здійснює поставки своєї продукції на експорт. Основний вид транспорту - залізничний, умови поставки DAF, EXW, FCA і пр.

Компанія успішно працює, розвивається, ставить перед собою максимальні цілі. Не випадково успіхи Компанії не залишилися непоміченими. У жовтні 2011р. ТОВ «Екогран» отримало нагороду «Лідер галузі-2011».